Květen 2016

Život na vlnách - 4.kapitola

19. května 2016 v 6:13 | Jojo |  Život na vlnách
Člověk se ani nemůže v klidu vyspat... pomyslím si. Už zase ty jejich hádky - ach ne! Kdy už to konečně přestane? Chtěla bych zažít byť jen několik dnů, které by byly klidné.. prosím!
Ubíhají sekundy, minuty, hodiny, dny, týdny, měsíce... A nic. Až jednou jako bych měla naději, že bude konečně klid...
,, Jdu s tvým tátou na oběd, " oznamuje mi máma vesele. Podivím se tomu, ale mlčím. Že by konečně ty otravné hádky skončily? Snad jo, pomyslím si.
A protože už je hodně hodin, skoro dvanáct pryč, jdu si lehnout. Pořád přemýšlím nad tím, jestli se usmíří nebo ne. A z toho přemýšlení jsem usnula.
Ráno uslyším hluk. Zajímavé, říkám si. Mamka už je asi v kuchyni. A taky že byla. Usedavě plakala.. Ptala jsem se jí, co se stalo a ona mi rozvzlykaně řekla: ,, Taťka na mě zas slovně útočí. "
Od teď už nevěřím na naději. Je to beznadějné. Vypadalo to tak nadějně, a končí to zase smutně. Už i mě se zaplnily oči slzami. Proč?!...

Plány na léto

18. května 2016 v 9:43 | Jojo |  Svěřuji se neznámé tváři
Už máte plány na léto? :) Dovolenou či nějaký výlet? :) Pokud ne, mohu vám doporučit pár míst, na kterých jsem byla a které jsem si hrozně moc oblíbila. Pro tipy klikni na Celý článek! :)

Německo, Rakousko

17. května 2016 v 13:33 | Jojo
Ahoj,
po dlouhé době píšu na tento blog. Mrzí mě, že jsem se v poslední době neozvala, ale nebyl čas, chuť ani nápady. Teď však přicházím s článkem, který tu už měl být o několik dnů dříve - a protože jsem na to jaksi zapomněla (už mi je trapné pořád se na něco vymlouvat), tak vám sem dám fotky a zážitky sem.


Zde vidíte zámek Ort. Je v Rakousku a je přenádherný. Doporučuji se tam někdy podívat!:)Tady je fotka z lanovky. Vtip je v tom, že jsem nikdy na lanovce nebyla a měla jsem hrůzu před očima. :D


A tady je výhled z vrcholu, kam vás lanovka přivezla. Krása :)Tady je pro změnu fotka hrobu, který mě hodně zaujal.A nakonec tady máte selfie z nejkrásnější soutězky v Rakousku - Lichteinssklamm (nejsem si jistá, jestli jsem to napsala dobře). :) Fotky kopírovat z blogu pouze s mým souhlasem! Děkuji.

A pokud by vás zajímalo z Německa a Rakouska víc, doporučuji si pustit tato má videa: