Prosinec 2015

Happy new year 2016!!

31. prosince 2015 v 17:47 | Jojo |  Co se jinam nevešlo
Dnes, 31.12. slavíme konec roku 2015 a vcházíme do roku 2016. Já osobně se na Nový rok 2016 hodně těšila, protože jsem doufala a doufám, že bude lepší, než rok 2015.

Tento článek bude možná trošilinku kratší, ale přesto vám přeju do Nového roku hlavně hodně štěstí, zdraví, lásky , pohody a ať se vám vše daří, ať si splníte to co jste si splnit chtěli, prostě ať do Nového roku vkročíte tou správnou nohou.

Zároveň bych chtěla poděkovat, že to se mnou vydržíte i když jsem kolikrát na blogu hodně neaktivní a přeju Vám jen to nejlepší do Nového roku 2016!!

Děkuji!! :-)

Těšili jste se na Nový rok? Jestli ano, proč?

happy new year

Motivace

30. prosince 2015 v 14:53 | Jojo |  Malá zamyšlení
Ano, další článek, ve kterém se budu zamýšlet a to nad slovem:

MOTIVACE

Motivace je vlastně něco, co nás pohání kupředu. Ať už je to slušná kritika, či obrázek, který nás pohání kupředu. Vždy to nemusí být kritika. Chceme být stále lepší a dávám příklad: Žena má 120 kilo a chce zhubnout. Ale málokomu se podaří zhubnout jen tak, bez ničeho. Vždy potřebujeme motivaci.

Motivaci, která nás pohání stále dál a dál, dokud nebudeme se svým výsledkem spokojeni. Motivací mohou být různé věci a třeba i lidé, slavné hvězdy nebo herci.

Motivace je velice důležitá věc, protože nás posouvá dál, dělá nás zkušenějšími, krásnějšími... Kdyby nebyla motivace, nebylo by téměř nic. Lidem by se do ničeho nechtělo, nic by je nepohánělo kupředu...

Ať už je vaše motivace jakákoliv, je důležitá, protože díky ní se posouváte dál a děláte pokroky!! :)

A jaká je vaše motivace?

girl
Zdroj obrázku: We♥it

Někdy věříme tomu člověku, který nás pak zradí

29. prosince 2015 v 17:56 | Jojo |  Malá zamyšlení
Ano, tento článek bude mít asi hlubší význam, nicméně pokud si ho přečtete do konce, smekám před vámi kloboukem.. Usmívající se

Víte, hodně lidí nám něco slibuje nebo slibovalo. Je ale jen málo lidí, kteří svůj slib splní nebo splnili. Mě toho lidé naslibovali. Nicméně jen třeba tři lidé z deseti to dodrželi. Opravdu, v dnešní době můžu málokomu věřit...

Proto už moc slibům nevěřím (dřív jsem věřila všemu, co mi kdo řekl) a soustředím se hlavně na činy. Málo lidem můžu věřit a hlavně: málo lidem můžu uvěřit.

Proč to píšu? Protože si potřebuju vylít svoje srdce. Ano, vím, vyzní to možná sobecky, ale já potřebuju vědět, že mi také někdo naslouchá. V tomto případě je to blog a vy, čtenáři.

Samozřejmě je to i rodina. málo přátel a také můj králíček Flok. Dostala jsem ho na Vánoce 2015 a nevím, co bych bez něj dělala. Ten mi taky hodně pomohl, ačkoliv ho mám pár dní.

,, Důvěřuj, ale prověřuj. "

eyes

Ve Valticích

26. prosince 2015 v 18:30 | Jojo |  Co se jinam nevešlo
Ahoj..
Dnešní článek prostě bude (opět) kecací. Bude to proud mých myšlenek...
Dneska jsme s rodinou byli ve Valticích v nemocnici stavit se za dědem. Nechci tu rozepisovat, proč je v nemocnici.. Jen se chci vypsat.

Když jsme tam přijeli (byli jsme tam už několikrát), okamžitě mi začalo být úzko. Viděla jsem, jak jsou ti lidé, kteří tam jsou, bezbranní, jak se trápí ... bylo mi jich líto, a nejvíc samozřejmě dědy.

Bylo mi jich strašně moc líto, že jsou skoro sami.. Musí jim to být strašně dlouhé.. A málem mi z očí tekly slzy.

Chci jen říct, že je mi jich strašně líto a mrzí mě to, hlavně to, že děda musí být v nemocnici..

sad

Vánoce pomaloučku přicházejí

24. prosince 2015 v 17:26 | Jojo |  Christmas
Ahoj,
právě dnes je 24.12., Vánoce! Ano, čtete dobře. Celý rok jsme se těšili, až nastanou svátky řečené většinou jako svátky klidu, lásky a pohody. Každý se těší, až dostane něco pod stromeček, těšíme se už jen z důvodu té krásné atmosféry, která na Vánoce je :-)

Nedočkavě sedíme u stolu a čekáme, až konečně budeme s nedočkavostí rozbalovat dárky Usmívající se No co víc dodat, přeju šťastné Vánoce, krásnou atmosféru a napište mi do komentářů, co jste dostali na Vánoce. :-) Já si konkrétně pod stromeček nic nepřeju, jenom aby byli všichni zdraví, šťastní a spokojení.

Krásné Vánoce plné lásky a pohody!

P.S:
Tady několik fotek z Vánoc u nás:


Kdyžtak, toto asi vypadá divně, ale je to kofola :D


Tady jsou dárky, co jsem balila, málem jsem u toho ztratila nervy, to vám řeknu :)To jsem já, pár minut před Štědrovečerní večeří :)

Merry Christmas !! :)

Mé sny, které bych si ráda splnila

23. prosince 2015 v 16:38 | Jojo |  Malá zamyšlení


Ahoj,
tento článek jsem se chystala napsat poměrně dva měsíce, ale až doteď jsem se k tomu nedokopala. Dnes jsem si prostě řekla, že ho napíšu a tečka. Dala jsem si s ním poměrně hodně práce, tak by mě potěšilo, kdybyste zanechali komentář, samozřejmě vás nenutím. Nebudu to okecávat a můžeme jít na to.

Vydat svou desku
Ano, vím, možná se tento sen zdá nesplnitelný, mě se taky zdál. Jenže video od Stejka mě tak nakoplo, že si snažím tento sen usilovně splnit a jednou snad.... Snad se to povede, věřím tomu a doufám v to. :-)

Proletět se balonem
Další sen, který si chci splnit. Nezdá se ovšem tak nesplnitelný, jako vydat svou desku. :-)

Mít více kamarádů ve škole (třídě)
Toto se víceméně docela pomalu, ale jistě plní. Teď se mnou ve škole víc lidí kamarádí (ano, tak 10), ale chtěla bych, aby se se mnou bavili i ve třídě. Budu se snažit toto si splnit.

Mít více sebevědomí
Týjo, tenhle sen je asi stejně důležtý, jako všechny ostatní sny, které jsou zde napsané. To už se mi pomalu začíná plnit.. Jestli chcete vědět kvůli komu, dobře. Čekali byste, že kvůli kamarádům, kteří mě podporují? Ano, to taky, ale hlavní zásluhu na tom má holka, která mě de facto nadávala, já jsem si to nechávala líbit. Pak nastal zlom a já si prostě řekla, že si to nemůžu nechat líbit a od té doby mám trošku více sebevědomí a mám ho čím dál víc, za což jsem strašně ráda, protože kdybyste mě viděli v minulosti, kdy jsem žádné seběvedomí neměla... Tak byste asi nevěřili.

Tak jo, doufám že se vám tento článek líbil, ahoj!

Mizerná nálada

21. prosince 2015 v 14:28 | Jojo |  Moje básnířské umění
A už zase. Spadám na úplné dno.... Vím, že nechcete číst asi negativní články, já je bych je taky nepsala, kdybych se tak necítila.... Jediné vysvobození pro mě je klavír, zpěv, blog a psaní článků či básní. Nechci to nějak rozvádět, ale včera jsem byla úplně nešťastná, jsem i teď a nevím, co s tím mám dělat.

Tohle je mé druhé já, no. Kdykoliv se snažím být šťastná, někdo nebo něco to překazí a opět jsem jak hromádka neštěstí, které by pomohl jen jeden jediný člověk.

Už nevím, nějak je toho na mě moc. Je mi smutno, tečou mi slzy, pouštím si pořád dokola smutné písničky, hraju na klavír, zpívám.

No... A tady je směs mých pocitů napsána ve verších:

Vidím to před sebou
zdráhám se uvěřit
však rukou pomocnou
dáš mi důvod sladce žít.

Veškerá důvěra patří jen tobě
ty mi podáváš ruku
pomáháš mi se vším
jen ty rozumíš mně.

Vím, že to zní jako klišé,
však přes konec nedokážu se přenést
já propadám se stále níže
a nedokážu city své zničit a ze srdce smést.

Ptáš se proč? Chyba je ve mně
to já tě začala milovat
ale tys mi nechtěl ublížit
začala jsem se ti vzdalovat...?

Poslední dobou nic nechápu
mé srdce se tříští
a ani jednou se nezablyští
a já nemůžu...

Denně pláču do polštáře
utěšuji se sladkou pravdou
já vím, že mi nepomůže
já nechci být vlezlou

Proto se už radši neptám
spustil by se nový příval slzí
slzy pozoruji
jak končí na polštáři.

Snažím se zapomenout
jenže moje srdce to odmítá
když tě chci malinko obejmout
má duše má strach a pouta trhá...

Omlouvám se ti za všechno,
pořád tě budu milovat
i když možná někdy budu nepochopitelná,
mé srdce patří jen tobě .. Odpusť...

Ůspěch na blogu • Nápad

20. prosince 2015 v 6:13 | Jojo |  Blogy a vše kolem nich
Ahoj, dnes tu začínám s článkem na téma: Úspěch na blogu. Tento článek bude mít zřejmě asi více částí, i když to neříkám s největší jistotou. Já se tady nebudu dále rozepisovat o blbostech. Jdeme na to!

Nápad
Jak už můžete poznat z nadpisu článku, dnes tento díl bude hlavně o nápadu. Ať už chcete cokoliv psát za článek, ať už o knihách, názorovkách atd., předem by bylo lepší, aby jste si v hlavě ujasnili, co že vlastně chcete napsat.

No. A protože se v této části bavíme o nápadu, musí to být něco originálního. Pokud už chcete ale psát o něčem článek, pište o tom, o čem něco víte.

Prostě buďte originální. Pokud si chcete ale vybrat téma, které se zrovna v tuto chvíli na blozích nejvíce rozebírá, napište prostě článek podle sebe.

To by bylo asi zatím vše, ahoj. :-)

thé vert

Selfie maniaci a Facebook

19. prosince 2015 v 6:13 | Jojo |  Malá zamyšlení
Dnes bude řeč o tzv. denních selfie.
Achjo, povzdechnu si, když vidím třeba kolikrát lidi, jak dělají selfie po každé vteřině. Jako fajn, můžou je dělat, to jim nezakazuju, ale když u toho ještě vyšpulí rty a myslí si, jak jsou cool.... Někdy prostě nemám slov.

Poslední dobou mě to štve, jenže stejně s tím nic neudělám. Jenže co mě ještě víc hlavu nebere, je to, že to ti nejmenovaní lidé musí ještě schválně publikovat na fb, instagram či jiné sítě.

Některým lidem to hodně vadí a asi nejsem jediná. Pořád nechápu, co si dokazují tím, že přes den vyfotí minimálně sto padesát selfíček a ty potom vesele sdílejí na fb.

Některým lidem to ale zaplavuje fb, takže pak často nevidím nic jiného než fotky s popisem ,, Nuda ve škole " , ... A kolikrát mě to strašně štve, protože selfie jsou celkem dobrá věc, ale třeba jedno až dvě za den.

girl

Jaký na toto máte názor? Štvou vás lidi, kteří dělají miliony selfie? Pište do komentářů :-)

Citáty o lásce

18. prosince 2015 v 6:13 | Jojo |  Citáty
Ahoj,
dnes jsem si pro vás připravila pár citátů o lásce...

,,Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi. " - Kurt Cobain

,, Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji Tebe, protože ty jsi můj život. " - John Lennon

,, První láska je los který nevyhrává, ale navždy si pamatujeme jeho číslo. " - Emilie Zola

,, Láska a přátelství nikdy nezklame, zklame jen člověk. " - Neznámý autor

Který citát se vám nejvíce líbí? Pište do komentářů! :-)

love